Skip to main content

Наши святые

seton

Свята Єлизавета Анна Бейлі Сетон (1774-1821)

Єлизавета Анна Бейлі народилася 28 серпня 1774 року в Нью-Йорку, за два роки перед проголошенням незалежності Сполучених Штатів. Тим самим прожила цілий час війни. Коли мала два роки померла її мама. Батько був професором в Колумбійському університеті та санітарним урядовцем. Його цілковито поглинули службові справи і багато часу приділяв сім’ї. Вихованням дочки зайнялися родичі, які належали до Єпископальної Церкви.

Детальніше

Justin_de_Jacobis

Святий Юстин де Якобіс (1800-1860)

Юстин Пасхалій Себастьян де Якобіс народився 9 листопада 1800 року в Сан-Феле, в Італії. Був сьомим серед чотирнадцяти дітей, з котрих дев’ятеро померло в дуже молодому віці. Спочатку навчався в місцевій школі, а пізніше продовжував науку в Неаполі, куди в 1814 році переселилася вся його родина.

Детальніше

jantida

Свята Жанна Антіда Туре (1765-1826)

Юстин Пасхалій Себастьян де Якобіс народився 9 листопада 1800 року в Сан-Феле, в Італії. Був сьомим серед чотирнадцяти дітей, з котрих дев’ятеро померло в дуже молодому віці. Спочатку навчався в місцевій школі, а пізніше продовжував науку в Неаполі, куди в 1814 році переселилася вся його родина.

Детальніше

Блаженний Міхаель Ґебре (1788-1855)

Міхаель Ґебре народився біля 1788 року в Нефсі, що в регіоні Годжам, Ефіопія. В дитинстві втратив ліве око. Відзначався блискавичною інтелігенцією. Навчався в парафіяльних та монастирських школах. Розпочав монаше життя в монастирі в Мертуле-Маріам. В пошуках правди віри відвідував різні монастирі і на кінець затримався в місті Гондер, де вивчав рідну мову, пізнавав східне монаше життя та основи укладення календаря.

Детальніше

Святий Франсуа Режіс Клет (1748-1820)

Франсуа Режіс Клет народився 19 серпня 1748 року в Греноблі (Франція) в родині Цезаря і Клавдії (дівоче прізвище Боркві). Таїнство хрещення отримав 20 серпня 1748 року в храмі св. Людовіка в Греноблі. Це була християнська, повна достоїнств родина, яка займалася торгівлею. Франсуа був десятим серед п’ятнадцяти дітей. Його сестра Марія Анна стала кармеліткою, а один з його братів став картузіаном. Також багато інших з його родини посвятили своє життя Богу.

Детальніше

Свята Луїза де Маріяк (1591-1660)

Народилася 12.08.1591 року в Парижі. Луїза була позашлюбною дочкою Луї де Маріяка, члена знатної і впливової дворянської сім’ї. Її брат був дуже впливовою особою при дворі королеви Марії Медічі, один дядько став канцлером, а другий – маршалом Франції. Луїза не знала своєї справжньої матері і, хоча і була визнана батьком, не отримала спадщину у зв’язку з незаконним народженням.

Детальніше

Блаженний Фредерік Озанам (1813-1853)

Фредерік Антуан Озанам народився в Мілані 23 квітня 1813 року п’ятою дитиною з 14 дітей у родині Антуана Озанама і Марії Нант. Фредерік постійно дякував Господу за віру батьків, які, маючи єврейське походження, були глибоко віруючими католиками. Одним з його предків був математик Жак Озанам (1640-1717 рр.). Батько, Антуан Озанам, служив у французькій армії і через деякий час, залишивши службу, зайнявся торгівлею і згодом, отримавши медичну освіту, розпочав медичну практику.

Детальніше

Блаженна Розалія Рендю (1786-1856)

Йоанна Марія Рендю народилася 9 вересня 1786 року в місті Комфорт в області Джура. Її батьки Антуан Рендю і Анна Марія Ларасен були дрібними власниками, які жили спокійним і розміреним життям. 25 травня 1802 року Йоанна вступила до лав Сестер Милосердя в Парижі.

Детальніше

Cвятий Вікентій де Поль (1581-1660)

Вікентій де Поль народився 24 квітня 1581 року в бідній селянській сім’ї у селі Пуї неподалік від Даксу в Гасконі (нині Ландо, область на південному заході країни), яка в той час була одним із найбільш жебракуючих регіонів Франції. Вікентій ріс дуже тямущим хлопцем і, завдяки щасливому випадку і заступництву місцевого поміщика, зміг отримати загальну освіту в Даксі. У той час існувало кілька шляхів вирватися з убогості: церковна кар’єра, чернецтво, армія чи розбійницьке життя. Тому Вікентій, ведений думками про кар’єру й успіх у суспільстві, обрав для себе церковну кар’єру і зайнявся вивченням богослов’я в Тулузі. У 19 років він був висвячений на священика і пізніше ще 4 роки вивчав богослов’я.

Детальніше

Свята Катерина Лабуре (1806-1876)

Катерина Лабуре (при народженні – Зое Лабуре) народилася 2 травня 1806 року в селі Фен-ле-Мутьє на північному сході від Діжона у Франції в родині землевласника і була дев’ятою з одинадцятьох дітей. Її мати померла у віці 42 років, і Катерина, маючи 9 років, почала звертатися за заступництвом до Діви Марії, кажучи: «Я обираю Тебе своєю матір’ю».

Детальніше

Блаженна Марта Вєцка (1874-1904)

Блаженна сестра Марта Вєцка народилась 12 січня 1874 р. в Новому Вєцу на Помор’ї і була третьою дитиною із тринадцяти. Шостого дня після народження була похрещена в філіальному костелі у Щодрові. Під час хрещення вона отримала імена: Марта Анна.

Детальніше

Анонси, події Всі анонси

Новини

Яке твоє покликання?
Про покликання місіонера…

Хочеш дізнатися про нас більше або відчуваєш покликання?
Приходь! Подзвони! Шукай нас!

Дізнатися